Wczasy nad morzem

dodaj obiekt

pokoje gościnne,domki letniskowe
"U JANUSZA"
Kontakt:
Smołdziński Las 10A
Smołdziński Las
tel.: +48 500 226 483
Zobacz lokalizację na mapie
www.smoldzinskilas.com.pl
Odległość od morza: 3500m
Otoczony zielenią ośrodek „U Janusza” położony w centrum Smołdzińskiego Lasu ok. 150 m od malowniczego kościółka, został otwarty w lipcu 2011 roku. W czterech murowanych budynkach o zabudowie „w kratę” znajduje się 50 miejsc noclegowych.
Każdy pokój jest jednakowy, posiada niezależne wejście z zewnątrz, łazienkę z prysznicem, aneks kuchenny z lodówką i kuchnią gazową, TV+DVD+USB, dwuosobową wersalkę i 2 tapczany.
Do dyspozycji gości jest parking, szopa do przechowywania rowerów, stoły i ławy ogrodowe, altana ogrodowa, plac zabaw dla dzieci z trampoliną i miejsce na ognisko. Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów i pobytu ze zwierzętami domowymi. W sezonie letnim do ośrodka dostarczane są domowe wypieki, świeże pieczywo oraz pyszne wędzone pstrągi. W pobliżu znajduje się bar, sklep i przystanek PKS.
Obsługujemy również grupy zorganizowane z możliwością całodziennego wyżywienia.
W pobliżu znajdują się wspaniałe szlaki turystyczne piesze i rowerowe obejmujące Słowiński Park Narodowy i okolice. Polecam szlaki do Rowów, Łeby, wokół Jeziora Gardno i Łebsko oraz spływ kajakowy rzeką Łupawą.
Bez przesady należy stwierdzić, że plaża w Czołpinie należy do najpiękniejszych i najczystszych nad Bałtykiem, zaś w sezonie wakacyjnym nigdy nie jest zatłoczona. Ta oferta skierowana jest dla ludzi lubiących piękno przyrody, spokój i ciszę oraz sport i turystykę.
Rzeczywiste odległości z ośrodka do najbardziej atrakcyjnych miejsc są następujące:
• plaża w Słowińskim Parku Narodowym (parking samochodowy i rowerowy ) – 3,5 km
• latarnia morska w Czołpinie – 3 km
• Ruchome Wydmy Czołpińskie – 4 km
• Skansen w Klukach – 6 km
• Muzeum Słowińskiego Parku Narodowego i rzeka Łupawa – 5 km
• góra Rowokół – 6 km
Dogodny dojazd do Słupska i Ustki – ok. 30 km
W pobliżu znajdują się wspaniałe szlaki turystyczne piesze i rowerowe obejmujące Słowiński Park Narodowy i okolice. Polecam szlaki do Rowów, Łeby, wokół Jeziora Gardno i Łebsko oraz spływ kajakowy rzeką Łupawą.
Plaża w Czołpinie należy do najpiękniejszych i najczystszych nad Bałtykiem, zaś w sezonie wakacyjnym nigdy nie jest zatłoczona.
Skansen w Klukach - Muzeum Wsi Słowińskiej z bogatą ekspozycją przedmiotów codziennego użytku.
Na terenie Skansenu organizowane są imprezy tzw. "czarne wesela", na których prezentowane są hafty, rzeźby, malarstwo na szkle, wyroby z wikliny oraz organizowane są pokazy wydobywania torfu za pomocą oryginalnych narzędzi.

Serdecznie Zapraszam !!!
Wyślij zapytanie:
Imię i nazwisko: *
Twój email: *
Telefon: *
Zapytanie: *


* - Wymagane jest wypenienie pól zaznaczonych gwiazdką
Noclegi nad morzem